خرید و قیمت کره بادام زمینی در همدان

1402 دی 2, شنبه
خرید و قیمت کره بادام زمینی در همدان

کره بادام زمینی در همدان در کنار سایر سوغات این شهر، کاربرد های بسیار زیادی دارد. برای همین خرید و فروش کره بادام زمینی همدان کاملا رایج است و مردم این شهر از کره بادام زمینی برای تهیه انواع نان و شیرینی های سنتی خود استفاده می کنند.

کره بادام زمینی در انواع مختلف با طعم های متنوع، می تواند مزایای زیادی برای سلامتی بدن داشته باشد. اما انتخاب و خرید بهترین کره بادام زمینی ممکن است کمی سخت باشد.

ضمن اینکه متاسفانه انواع کره بادام زمینی تقلبی هم در بازار همدان وجود دارند. مصرف انواع کره بادام زمینی تقلبی با ترکیبات اضافی و مواد نگهدارنده غیرمجاز ممکن است منجر به بروز برخی عوارض احتمالی در بدن شود. پس اگر در همدان به دنبال خرید یک محصول سالم و باکیفیت هستید، بهتر است برای شناخت کره بادام زمینی طبیعی از تقلبی و اطلاع از قیمت انواع کره بادام زمینی، سری به فروشگاه غذایی پرهلو بزنید.

 خرید بهترین کره بادام زمینی شکلاتی از پرهلو یعنی سرمایه گذاری در سلامتی بدن- پرهلو

بهترین ترکیبات غذایی با کره بادام زمینی در همدان

کره بادام زمینی طعم خاص و بافت خامه ای دارد. برای همین می توانید آن را به راحتی با سایر شیرینی ها، دسر و ترکیبات غذایی دیگر به طور همزمان مصرف کنید. از طرفی هم، انواع مختلفی از کره بادام زمینی در بازار همدان وجود دارند که مصرف هر یک از آنها می تواند باعث تنوع در طعم و مصرف کره بادام زمینی در همدان شود. برخی از بهترین ترکیبات غذایی که همدانی ها از آن در کره بادام زمینی استفاده می کنند، عبارتند از:

باسلق از سوغات همدان

یکی از شیرینی های اصیل و خوشمزه شهر همدان، انواع مختلفی از باسلق ها هستند که از ترکیبات متنوعی مانند شیره انگور، نشاسته، مغز بادام یا مغز هسته زردآلو و گردو تهیه می‌شوند. از کره بادام زمینی می تواند در ترکیبات آن و در کنار شیره انگور استفاده کرد. ضمن اینکه مصرف باسلق و کره بادام زمینی، می تواند یک ترکیب خوشمزه و مقوی برای عصرانه و میان وعده باشد.

انگشت پیچ

یکی دیگر از شرینی های اصیل همدان، انگشت پیچ است. این شیرینی همانطور که از نام آن مشخص است، به علت بافت غلیظی که دارد به دور انگشتان دست می پیچد. همدانی ها برای تهیه این شرینی از قند، تخم‌مرغ، عرق بیدمشک و هل و آب‌لیمو استفاده می‌شود. از کره بادام زمینی در همدان به عنوان یک ترکیب خوشمزه به طور همزمان با شیرینی انگشت پیچ استفاده می شود.

حلوا زرده

در همدان، حلوا زرده از زرده تخم‌مرغ، شکر، نشاسته یا آرد برنج، زعفران، گلاب و روغن تهیه می‌شود. اما انواع حلوای کره بادام زمینی هم محبوبیت های خاص خودش را دارند که به عنوان یکی از شیرینی های این شهر در نظرگرفته می شود. چون شبیه به حلوا زرده، رنگی نارنجی و خاصی دارد که در ترکیب با کره بادام زمینی طعم منحصر به فردی را ایجاد می کند.

نان کماج

یکی دیگر از سوغات همدان، نان کماج است. این نان از آرد، شکر، گردو و دارچین تهیه می‌شود. از کره بادام زمینی می توان هم در ترکیب با نان کماج همدان استفاده کنید. هم یک لایه از آن را در وسط نان قرار دهید. ترکیب نان کماج و کره بادام زمینی، یکی از میان وعده های خوشمزه و مقوی برای کودکان است.

نان شیرمال

یکی از انواع نان ها در اکثر استان های ایران، نان شیرمال است. اما این نان در همدان مزه و طعم خاص خودش را دارد. شیرمال همدان از شیر، گلاب، آب، زعفران، شکر و هل تهیه می‌شود. می توانید از کره بادام زمینی به عنوان یک ترکیب خوشمزه در نان شیرمال و یا به طور همزمان باهم استفاده کنید.

انواع مختلف دیگر از شیرینی و سوغات همدان وجود دارند که با استفاده از کره بادام زمینی تهیه و یا به طور همزمان مصرف می شوند. اما مهمترین نکته در انتخاب کره بادام زمینی، توجه به کیفیت و سالم بودن آن است. چون انواع کره بادام زمینی تقلبی با قیمت های ارزانتر و کیفیت های پایین تر در بازار همدان وجود دارند.

انواع کره بادام زمینی در همدان

کره بادام زمینی در انواع طعم و ترکیبات مختلف در بازار همدان وجود دارند. برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

 1. کره بادام زمینی شکلاتی با افزودن کاکائو یا شکلات به ترکیب بادام زمینی تهیه می‌شود.
 2. کره بادام زمینی رژیمی معمولاً با استفاده از مواد کم کالری یا جایگزین‌های شیرین‌کننده‌های طبیعی تهیه می‌شود.
 3. کره بادام زمینی ساده فاقد افزودنی‌های اضافی مانند شکر یا روغن اضافه شده و از بادام زمینی خالص تهیه می‌شود.
 4. کره بادام زمینی خامه ای که با افزودن خامه یا روغن بهترین کیفیت را دارد. برای افرادی که به دنبال یک تجربه خامه‌ای تر هستند، مناسب است.
 5. کره بادام زمینی با پرتئین وی اغلب حاوی پروتئین‌های افزوده مانند پروتئین گیاهی یا وی پروتئین است. این نوع برای افرادی که به دنبال افزایش میزان پروتئین در رژیم خود هستند، مناسب است.

هر یک از این ترکیبات خوشمزه از کره بادام زمینی همدان، مزه و خواص خاص خودشان را دارند. اما با توجه به اختلاف قیمت و کیفیتی که ممکن است در انواع سالم از تقلبی آن وجود داشته باشد، توصیه می شود برای خرید کره بادام زمینی ارگانیک و سالم، سری هم به فروشگاه های غذایی معتبر مانند پرهلو بزنید. چون در فروشگاه های اینترنتی می توانید انواع کره بادام زمینی را از نظر قیمت و برند باهم مقایسه کنید.

بهترین برند کره بادام زمینی همدان-پرهلو

قیمت کره بادام زمینی همدان

یکی از مهمترین عوامل در خرید کره بادام زمینی، توجه به قیمت آن است. چرا که قیمت کره بادام زمینی همدان ممکن است متغیر باشد و به عوامل مختلفی ارتباط داشته باشد. این عوامل شامل برند، نوع محصول (ساده، خامه ای، شکلاتی، رژیمی، با پروتئین وی و غیره)، حجم بسته‌بندی، کیفیت مواد اولیه، و شرایط بازار می‌شوند.

برندهای باکیفیت و معروف کره بادام زمینی در همدان، قیمت بالاتری دارند. اما محصولات رژیمی یا حاوی پروتئین وی نیز ممکن است اغلب به دلیل مواد افزوده و ویژگی‌های خاص، گران تر هم باشند. یکی از موضوعاتی که در هنگام قیمت کره بادام زمینی در همدان باید به آن توجه کنید، کیفیت محصول در برابر قیمت آن است.

قیمت کره بادام زمینی معمولاً ارتباط مستقیم با کیفیت آن دارد، اما باید موارد دیگری هم در نظر گرفته شود. عوامل زیر می‌توانند بر قیمت و کیفیت کره بادام زمینی تأثیر بگذارند:

 • مواد اولیه: استفاده از بادام زمینی با کیفیت بالا و خالص می‌تواند قیمت را افزایش دهد.
 • نوع ویژگی‌ها: نسخه‌های خاص مانند کره بادام زمینی شکلاتی یا با پروتئین وی ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.
 • حجم بسته‌بندی: بسته‌های بزرگتر معمولاً هزینه کمتری نسبت به خرید تکی محصولات دارند. برای همین خرید کره بادام زمینی عمده در برخی شرایط باصرفه تر است.

برای اطلاعات دقیق‌تر و مقایسه قیمت‌ها، بهتر است به فروشگاه‌های محلی، زنجیره‌های مواد غذایی، یا سایت‌های خرید آنلاین مانند پرهلو مراجعه کنید.

کره بادام زمینی عمده در همدان-پرهلو

خرید اینترنتی کره بادام زمینی یا حضوری؟

یکی از مهمترین موضوع در همدان این است که کره بادام زمینی از کجا بخرم؟ این در حالی است که امکان خرید حضوری و آنلاین و حتی عمده کره بادام زمینی در همدان وجود دارد. اما هر یک از این روش ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند.

خرید اینترنتی کره بادام زمینی در همدان یک روشی کاملا راحت و آسان است که می توانید انواع و اقسام کره بادام زمینی را در فروشگاه های اینترنتی با هم بررسی کنید. اما امکان تست محصول قبل از خرید آن وجود ندارد. البته فروشگاه های غذایی معتبر، انواع محصولات باکیفیت را با اطمینان در اختیار مشتریان قرار می دهند.

در خرید حضوری کره بادام زمینی همدان می‌توانید محصول را در فروشگاه مشاهده و تست کنید. اما فروشگاه‌های حضوری ممکن است تنها تعداد محدودی از برندها را داشته باشند.

بنابراین، اگر در خرید کره بادام زمینی به دنبال یک انتخاب بهتر و برند باکیفیت تر هستید خرید اینترنتی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اما اگر می خواهید حتما قبل از خرید کره بادام زمینی، آن را از نظر کیفیت و مزه تست کنید، بهتر است محصول مورد نظر خود را به طور حضوری خریداری کنید.

فرق کره بادام زمینی تقلبی و اصل در همدان چیست؟

برخی از تولید کنندگان کره بادام زمینی به علت کاهش قیمت و تولید محصولات ارزانتر، محصولات تقلبی و بی کیفیتی را تولید می کنند. کره بادام زمینی تقلبی، ممکن است حاوی مواد افزودنی غیرمجاز یا شکر و نمک اضافی و حتی روغن های اشباع شده باشند. برای تشخیص کره بادام زمینی تقلبی از اصل، بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

 • لیبل محصول و بررسی ترکیبات تشکیل دهنده آن
 • میزان شکر و روغن که در کره بادام زمینی تقلبی، به وفور یافت می شود.
 • طعم و بو که در کره بادام زمینی تتقلبی ممکن است به شدت مصنوعی و غیر واقعی باشد.
 • بررسی اعتبار برند می‌تواند به شناسایی محصولات تقلبی کمک کند. چون برندهای معتبر، در هر شرایطی کیفیت محصولات خود را حفظ می کنند.

برای اطمینان از خرید کره بادام زمینی اصل، بهتر است محصول مورد نیاز خود را از فروشگاه های غذایی معتبر مانند پرهلو خریداری کنید تا هم خیالتان بابت کیفیت محصول راحت باشد، هم قیمت مناسب آن.

کره بادام زمینی تقلبی در همدان-پرهلو

سخن آخر در کره بادام زمینی در همدان

کره بادام زمینی در همدان و سایر نقاط ایران یکی از ترکیبات خوشمزه و مقوی شناخته می شود. مصرف آن در میان وعده های غذایی و صبحانه باعث سلامتی و مزایای زیادی برای بدن می شود. اما توجه به کیفیت و سالم بودن محصول یکی از مهم ترین فاکتور در خرید کره بادام زمینی است که باید در همدان به آن توجه زیادی شود.

با توجه به انواع کره بادام زمینی تقلبی، توصیه می شود محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه های مواد غذایی مختلف مانند فروشگاه پرهلو سفارش دهید. ارسال درب منزل و تضمین کیفیت در محصولات می تواند بهترین مزایای خرید اینترنتی کره بادام زمینی از پرهلو برای مردم خونگرم همدان باشد که می توانند سایر مغزجات پرهلو را هم از این فروشگاه سفارش دهند.

سوالات متداول در کره بادام زمینی همدان

1. آیا می توانم کره بادام زمینی را به صورت عمده از پرهلو سفارش دهم؟

بله! امکان ثبت سفارش کره بادام زمینی عمده از پرهلو وجود دارد.

2. بهترین جایگزین برای کره بادام زمینی چیست؟

گزینه های جایگزین زیادی برای کره بادام زمینی در همدان وجود دارند که مهمترین آنها شامل کره بادام هندی، کره پسته و کره فندقی است.

3. آیا امکان خرید کره بادام زمینی از فروشگاه پرهلو در همدان وجود دارد؟

بله! فروشگاه غذایی پرهلو برای کسب رضایتمندی مشتریان، ارسال محصول را به سراسر ایران انجام می دهد..

ثبت نظر