کره بادام زمینی برای لاغری و مهمترین اشتباهات در مصرف آن

1402 شهریور 29, چهارشنبه
کره بادام زمینی برای لاغری و مهمترین اشتباهات در مصرف آن

مصرف کره بادام زمینی برای لاغری و کاهش وزن در برخی افراد ممکن است نتایج موثری داشته باشد، اما استفاده از کره و حتی خود بادام زمینی در افراد مبتلا به آلرژی بادام زمینی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند با بروز عوارض مختلفی همراه باشد. پس اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید برای کاهش وزن و لاغری خود، کره بادام زمینی را به لیست رژیم لاغری تان اضافه کنید، بهتر است قبل از مصرف آن کمی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌احتیاط کنید.

این در حالی است که مصرف کره بادام زمینی با ارزش غذایی بالایی که دارد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند در کنار کاهش وزن و لاغری، مزایای دیگری هم داشته باشد، به شرط آنکه در خرید کره بادام زمینی برای لاغری دقت کرده و بهترین نوع و باکیفیت ترین محصول را انتخاب کنید. حتی کسب اطلاعات بیشتری در مورد عوارض کره بادام زمینی در لاغری، نحوه خوردن کره بادام زمینی برای کاهش وزن، رژیم لاغری با کره بادام زمینی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند تاثیر بهتر و بیشتری در مصرف آن داشته باشد. پس بیایید سیر تا پیاز مصرف کره بادام زمینی در لاغری را در این مقاله از پرهلو مورد بررسی کنیم.

 خرید بهترین کره بادام زمینی شکلاتی از پرهلو یعنی سرمایه گذاری در سلامتی بدن- پرهلو

کالری کره بادام زمینی برای لاغر شدن

کره بادام زمینی که از مغز بادام زمینی به دست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آید، دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. اضافه کردن کره بادام زمینی چه برای کاهش وزن، لاغری یا تقویت کلی سلامت بدن در رژیم غذایی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند موثر باشد. به طور کلی، هر 100 گرم کره بادام زمینی حاوی مقادیر زیر از ویتامین ها و مواد معدنی ارزش روزانه (DV) است:

کالری کره بادام زمینی برای لاغر شدنمقادیر ویتامین و مواد معدنی
ویتامین E60 درصد
ویتامین B3 (نیاسین)84 درصد
ویتامین B629 درصد
فولات18 درصد
منیزیم37 درصد
مس56 درصد
منگنز65 درصد

بررسی‌ها نشان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد اضافه کردن کره بادام زمینی به رژیم غذایی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند از روند افزایش وزن و چاقی پیشگیری کند. در یک بررسی صورت گرفته مشخص شد بزرگسالانی که به طور منظم کره بادام زمینی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خورند، در یک دوره پنج ساله نسبت به کسانی که کره بادام زمینی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خورند، افزایش وزن کمتری را تجربه کردند. برهمین اساس به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد کره بادام زمینی در کاهش وزن و پیشگیری از چاقی بزرگسالان موثر است، چرا که:

 • بادام زمینی، یکی از منابع سرشار فیبر است و افرادی که بادام‌زمینی می‌خورند فیبر بیشتری را از رژیم غذایی خود دریافت می‌کنند. فیبر تاثیر زیادی در کاهش وزن بدن دارد.
 • همچنین بادام زمینی سرشار از چربی و پروتئین های مفید است. این دو ماده مغذی شما را به راحتی سیر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند که بین دو وعده غذایی احساس سیری کامل داشته باشید. از سویی دیگر احساس سیری باعث کاهش مصرف و هوس های غذایی غیرمفید در افراد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.
 • مصرف کره بادام زمینی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به تامین ویتامین ها، مواد معدنی و پروتئین مورد نیاز بدن کمک کند. به همین علت مصرف آن تاثیر زیادی در احساس سیری بلند مدت دارد و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند انرژی مورد نیاز بدن را در طول روز تامین کند.

بهترین زمان مصرف کره بادام زمینی برای لاغری

بهترین زمان برای مصرف کره بادام زمینی، بین وعده‌های غذایی است. کره بادام زمینی در افزایش عضله سازی تاثیر زیادی دارد. خوردن کره بادام زمینی در بین وعده‌های غذایی به سلامت بیشتر بدن و افزایش روند عضله سازی کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

همچنین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از کره بادام زمینی در صبحانه استفاده کنید. بادام زمینی به دلیل داشتن مواد غذایی فراوان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند در ساعات طولانی شما را سیر نگه دارد. این کار باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود میل و هوش شما به مصرف غذایی غیرمفید کاهش پیدا کند و زودتر به تناسب اندام مورد نظر خودتان برسید. همچنین اگر ورزشکارها، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید این ماده مغذی را بعد از تمرینات ورزشی مصرف کنید.

در کل، بهترین زمان مصرف کره بادام زمینی برای لاغری، صبح و یا بین وعده های غذایی توصیه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، زیرا مصرف کره بادام زمینی در صبح می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند سطح انرژی شما تا پایان روز بالا نگه دارد. برعکس، خوردن کره بادام زمینی در شب به دلیل در حال استراحت بودن متابولیسم بدن، هرگز توصیه نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. خوردن بادام زمینی در شب ممکن است باعث اختلال در خواب، استراحت و افزایش وزن شود.

طریقه مصرف کره بادام زمینی برای لاغری

یکی از دستورالعمل‌های اصلی برای خوردن کره بادام زمینی در لاغری، توجه نحوه مصرف آن است. باید میزان مصرف خود را به دو قاشق غذاخوری در روز کاهش دهید. مصرف بیش از حد آن برای کاهش وزن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند نتیجه معکوسی داشته باشد و منجر به چاقی شود. برای اینکه از هر وعده غذایی بیشترین بهره را ببرید، بهتر است کره بادام زمینی را با سایر مواد کم کالری مانند میوه ها یا سبزیجات مصرف کنید. ذرت بو داده شده، گندم کامل، سیب یا کرفس همگی گزینه های مناسبی هستند که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آنها را همراه با کره بادام زمینی مصرف کنید.

اگر به دنبال صبحانه ای هستید که برای مدت طولانی تری شما را سیر نگه دارد باید کره بادام زمینی را با منابع پروتئینی مانند تخم مرغ آب پز یا ماست یونانی ساده مصرف کنید.

ارزش غذایی کره بادام زمینی برای کاهش وزن-پرهلو

کره بادام زمینی با عسل برای لاغر شدن

مصرف کره بادام زمینی با عسل علاوه بر تاثیر بر کاهش وزن و لاغری فوائد زیادی بر سلامت بدن دارد. به عنوان مثال مصرف این ترکیب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند خطر ابتلا به دیابت را تا حد زیادی کاهش دهد. همچنین افزایش سلامت قلب یکی دیگر از فوائد مهم مصرف بادام زمینی و عسل است.

عسل و بادام زمینی به دلیل داشتن ترکیبات آنتی اکسیدان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند خطر ابتلا به انواع سرطان ها را کاهش دهند. اگر ترکیب بادام زمینی و عسل در رژیم غذایی روزمره به طور منظم مصرف شود می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند فشار خون بدن را به طور موثری کاهش دهد.

اما نکته مهم این است که در خرید بهترین و باکیفیت ترین نوع بادام زمینی دقت کنید. قبل از خرید حتما برچسب روی آن را بخوانید و از محصولات حاوی قند یا مواد افزودنی مانند روغن های هیدروژنه یا نگهدارنده های مصنوعی خودداری کنید. هنگام خرید بادام زمینی انواع بدون نمک، بدون شکر و بدون روغن اضافه شده را انتخاب کنید.

سیب و کره بادام زمینی

یکی از مهمترین راهکارها برای مصرف کره بادام زمینی و کاهش وزن، خوردن آن همراه با برش های سیب است. سیب افزودنی خوبی برای رژیم غذایی شما برای کاهش وزن است، زیرا کالری کمی دارد، اما گرسنگی را برطرف می کند و یک ماده شیرین است. برای این منظور می توانید

برش های سیب را در کره بادام زمینی برای میان وعده آغشته کنید. این شما را سیر می کند و تا زمانی که وعده غذایی بعدی خود را بخورید از گرسنگی جلوگیری می کند. کره بادام زمینی و سیب، جایگزین بهتری برای چیپس، آب نبات یا محصولات پخته شده است، زیرا باعث افزایش قند نمی شود. حتی این ترکیب، یک میان وعده خوب برای خوردن قبل از تمرین یا بازیابی انرژی بعد از تمرین است.

بررسی ها نشان می دهد که مصرف میان وعده های متعادل، حاوی مواد غذایی مختلف می توانند تاثیر زیادی در حفظ وزن متعادل داشته باشند. ترکیب مواد مغذی مختلف مانند پروتئین، چربی و فیبر به متعادل نگه داشتن میان وعده شما کمک می کند. ترکیب سیب و کره بادام زمینی یک "ترکیب متعادل" است که می تواند مواد مغذی مورد نیاز بدن شما را در ساعات طولانی حفظ کند.

رژیم کره بادام زمینی برای لاغری

به طور کلی، رژیم کره بادام زمینی برای لاغری یکی از رژیم‌های محبوب است که به شما کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند در کوتاهترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهید. اگر رژیم سه روزه کره بادام زمینی در لاغری دقیقا طبق دستور العمل استفاده شود تاثیر بسزایی در روند کاهش وزن شما دارد. این رژیم غذایی به دلیل سرعت اثربخشی بالایی که دارد در میان افراد محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

رژیم غذایی سه روزه بادام زمینی با تکیه بر دو اصل مهم و کلیدی در رسیدن به تناسب اندام به شما کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. اصل اول بر کاهش مصرف کربوهیدرات در رژیم غذایی روزانه و اصل دوم بر کاهش کالری دریافتی متمرکز است.

با رعایت برخی اصول در رژیم غذایی سه روزه کره بادام زمینی شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به راحتی در طول یک هفته 5 کیلوگرم وزن کم کنید.

اصول رژیم غذایی سه روزه کره بادام زمینی در کاهش وزن
میزان مصرف کره بادام زمینیمصرف کره بادام زمینی شما نباید از 1000 تا 1200 کالری در روز بیشتر شود.
دستورالعمل مصرف کره بادام زمینیباید کره بادام زمینی را به عنوان جزء اصلی غذای خود در هر سه میان وعده مصرف کنید.
ترکیبات رژیم سه روزه کره بادام زمینیغذای شما در سه وعده غذایی شامل سبزیجات، یک کاسه بلغور جو دوسر و یک کف دست نان سبوس‌دار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.
زمان مصرف کره بادام زمینیکره بادام زمینی را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید در هر زمان از روز که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید، مصرف کنید.

رژیم غذایی سه روزه کره بادام زمینی یک رژیم پر از پروتئین با کربوهیدرات بسیار کم است. همچنین در این رژیم سه روزه شما نیازی به ورزش روزانه ندارید.

مقدار مصرف کره بادام زمینی برای لاغر شدن

اما یکی از سوالاتی که در مورد رژیم لاغری با کره بادام زمینی وجود دارد این است که چه مقدار کره بادام زمینی برای کاهش وزن باید در روز باید بخوریم؟ یا مقدار مصرف کره بادام زمینی برای لاغر شدن چقدر است؟

واقعیت این است با اینکه بادام زمینی و کره بادام زمینی از منبع عالی چربی‌ها و پروتئین‌های مفید محسوب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند، اما در عوض حاوی مقدار زیادی کالری هستند. اگر از کره بادام زمینی معمولی استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید، باید بدانید که این کره در هر 2 قاشق غذاخوری بیش از 190 کالری دارد. بنابراین هنگام مصرف آن، مراقب میزان کالری دریافتی خود باشید. هنگام مصرف کره بادام زمینی سعی کنید روزانه 1 تا 2 قاشق چایخوری را همراه با دو برش نان تست غلات کامل یا با فیبر بالا به عنوان بخشی از میان وعده سالم مصرف کنید.

در کل تاثیر کره بادام زمینی بیش از هر چیز به مقدار و نحوه مصرف شما بستگی دارد. وقتی کره بادام زمینی را به عنوان بخشی از برنامه کاهش وزن خود انتخاب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید، باید مراقب باشید که در مصرف آن زیاده روی نشود. به خصوص اگر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید همزمان با آن مصرف کربوهیدرات‌ها و چربی ها را کاهش دهید. اما اگر کره بادام زمینی را به اندازه و درست مصرف کنید، افزودن آن به رژیم غذایی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند راهی موثر برای کاهش وزن و لاغری باشد.

میزان مصرف کره بادام زمینی برای کم کردن وزن-پرهلو

اشتباهات رایج در تاثیر بادام زمینی در لاغری

در یک بررسی محققان به این نتیجه رسیدند که بزرگسالانی که به طور منظم بادام زمینی (یا سایر آجیل ها) می خورند، در یک دوره پنج ساله در مقایسه با همتایان خود که آجیل نمی خورند، وزن کمتری داشتند. طبق این بررسی ها به نظر می رسد بادام زمینی در کاهش وزن و لاغری اثرات مثبتی دارد. چون حاوی فیبر، چربی و پروتئین سالم است که شما را سیر نگه می دارد. اما برخی افراد در هنگام مصرف کره بادام زمینی برای لاغری، چند اشتباه را مرتکب می شوند که ممکن است نتیجه معکوسی داشته باشد. برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

1. استفاده از کره بادام زمینی با نمک بسیار زیاد

به گفته انجمن قلب آمریکا، بیشتر سدیمی که ما می خوریم از غذاهای فرآوری شده، از پیش بسته بندی شده و غذاهای آماده به دست می آید . اگرچه کره بادام زمینی به سختی فرآوری می شود، اما در دسته مواد غذایی از پیش بسته بندی قرار می گیرد. پس در هنگام خرید کره بادام زمینی، فهرست مواد تشکیل دهنده شیشه های کره بادام زمینی را بررسی کنید. برخی از آنها بدون نمک اضافه هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است تا چند صد میلی گرم در هر وعده داشته باشند .

2. مصرف کره بادام زمینی کم چرب

کره بادام زمینی به تنهایی نمی تواند چربی بدن را بسوزاند، اما بادام زمینی مملو از چربی های سالم غیراشباع است که سیر کننده و برای سلامت قلب و کاهش التهاب مفید هستند. اما در هنگام مصرف کره بادام زمینی کم چرب ممکن است مجبور شوید که مقدار بیشتری از آن را مصرف کنید. به علاوه، یک وعده کره بادام زمینی کم چرب در مقایسه با کره بادام زمینی معمولی مقایسه، تفاوت زیادی از نظر کالری ندارد. کره بادام زمینی کم‌چرب در هر 2 قاشق غذاخوری، تنها چهار کالری کمتر دارد .

3. مصرف کره بادام زمینی با ژله یا شکلات

اگر به دنبال تاثیر کره بادام زمینی برای کاهش وزن هستید، از مصرف کره بادام زمینی با ژله خودداری کنید. هم ژله و هم شکلات به شکر اضافه می‌کنند (البته گاهی اوقات می‌توانید ژله‌ای بدون شکر پیدا کنید). و گاهی اوقات کره بادام زمینی با شکر اضافه نیز درست می شود. طبق گفته انجمن قلب آمریکا، مصرف قند زیاد می تواند منجر به افزایش وزن ناخواسته و افزایش خطر چاقی شما شود .

دستورالعمل خوردن کره بادام زمینی برای لاغری چیست؟

کلید موفقیت در هر برنامه کاهش وزن و لاغری، رعایت رژیم غذایی مناسب و متعادل در کنار ورزش منظم است. به شرطی که هنگام رعایت هر رژیم لاغری باید به دستورالعمل‌های اصلی آن دقت کنید. برخی از نکات در مورد نحوه موثر استفاده از کره بادام زمینی برای کاهش وزن عبارتند از:

 • کنترل اندازه و میزان مصرف کره بادام زمینی
 • کاهش مصرف میزان قند مصرفی
 • انتخاب انواع طبیعی و ارگانیک بادام زمینی
 • استفاده از نان‌های تست به جای نان خامه ای
 • کاهش و یا حذف مواد غذایی فرآوری شده از میان وعده ها
 • استفاده از کره بادام زمینی همراه با کربوهیدرات های پیچیده مانند نان سبوس دار

یکی از مهمترین نکته در مصرف کره بادام زمینی برای کاهش وزن، انتخاب بهترین نوع آن است. باید به دنبال کره بادام زمینی باکیفیت از فروشگاه‌های معتبر غذایی باشید تا خیالتان بابت سالم و تازه بودن آن راحت باشد.

دستورالعمل مصرف کره بادام زمینی برای لاغری چیست؟-پرهلو

عوارض مصرف کره بادام زمینی برای کاهش وزن چیست؟

اگر چه خوردن کره بادام زمینی برای لاغری و تناسب اندام می تواند موثر باشد، اما مصرف کره بادام زمینی در برخی افراد ممکن است با بروز عوارض خاصی همراه باشد که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

 • بروز چاقی و افزایش وزن در افراد با اضافه وزن یا مصرف بیش از حد
 • ایجاد حساست و آلرژی در افراد مستعد به آن
 • افزایش کلسترول خوب (HDL)

برای جلوگیری از بروز عوارض ناشی از مصرف کره بادام زمینی، در صورت سابقه هر گونه آلرژی و حساسیت باید به پزشک خود مشورت کنید. علاوه بر آن، هنگام خرید و انتخاب کره بادام زمینی به نوع و تازه بودن آن توجه کنید.

سخن آخر برای کره بادام زمینی برای لاغری

انتخاب مواد غذایی بی ارزش و بی کیفت به خصوص انواع آجیل نه تنها باعث کاهش وزن و لاغری نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، بلکه ممکن است با چاقی و حتی بروز عوارض دیگر همراه باشد. چرا ارزش غذایی انواع آجیل و محصولات کره ای، به تازه و سالم بودن آنها بستگی دارد. پس اگر قصد خرید کره بادام زمینی برای لاغری و تناسب اندام را دارید توصیه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنیم، بهترین و باکیفیت ترین نوع آن را از فروشگاه‌های معتبر مانند پرهلو خریداری کنید. خرید محصولات باکیفیت یعنی سرمایه گذاری بر سلامتی و حفظ شادابی و تندرستی شما.

سوالات متداول برای کره بادام زمینی در لاغری

1. بهترین مارک کره بادام زمینی برای لاغری چیست؟

مارک‌های کره بادام زمینی در بازار دارای تنوع بسیار زیادی هستند. اما با این حال بهتر است انواع ارگانیک کره بادام زمینی را که برای مصرف روزانه مناسب تر هستند، خریداری کنید. مندرجات روی بسته بندی محصول را قبل از خرید به دقت بخوانید. از خرید کره بادام زمینی که دارای نمک، شکر یا روغن افزوده هستند، خودداری کنید. مصرف این محصولات علاوه بر مضراتی که برای سلامت شما دارد، موجب افزایش وزن و چاقی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند.

2. بهترین نوع کره بادام زمیتی برای لاغری و کاهش وزن کدامند؟

انتخاب نوع کره بادام زمینی برای کاهش وزن و تناسب اندام به نحوه مصرف آن بستگی دارد. برای انتخاب بهترین آن، پیش از خرید یک بسته آماده از بادام زمینی ابتدا لیست مواد تشکیل دهنده که روی بسته بندی نوشته شده است را با دقت بخوانید. بادام زمینی را انتخاب کنید که بدون شکر یا نمک باشد. برای مثال، بادام زمینی آلپینو بدون نمک یا شکر افزوده، گزینه مناسبی برای مصرف است.

3. چگونه مزیت بادام زمینی برای کاهش وزن را افزایش دهیم؟

برای به حداکثر رساندن فواید سلامتی بادام زمینی، از انواع غیر شیرین و کاملا طبیعی آن استفاده کنید.

ثبت نظر